Villa Temizliği

Villa Temizliği
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Villa Temizliği

Ravaş temizlik şirketi  Villa, Köşk ve Yalılar için kalifiye alanında uzman personellerle ekip olarak veya  dilerseniz gündelikçi bayan personel olarak hizmet sunmaktayız.
 
Villa Temizliği Nasıl Yapılıyor? 
 
Villa Temizliği 

Buharlı makina, ıslak-kuru vakum ve ve ince toz alıcı alet kullanılır. Her yeni villa için 3 adet yeni bez, sünger ve fırça açılır. Camların ve pencere doğramalarının silimi yapılır. Lamba, priz, avize, tablo, rafların temizliği, halı süpürülmesi (istenirse yıkanması), kapıların silinmesi mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması) bütün kapıların silimi, uygunsa buharla temizliği parke olan yerlerin ıslak vakum makinasıyla temizliği 
 
Mutfak Temizliği 


Fayanslar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi ıslak-kuru vakumla veya mümkün değilse mopla zemin temizliği siyaha dönüşmüş derz aralarının buharla parlatılması, dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması, aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi, kapı pencere camları, doğramaların silinmesi. 
 
Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği 
 
Banyoda bulunan dolapların iç dış temizliği küvet, jakuzi, duşakabin ve tuvaletin ovulup parlatılması, ayna ve camlı bölgelerin parlatılması, yerlerin ıslak-kuru vakum makinasıyla veya mopla silimi, fayans bulunan alanları duvar dahil silimi
 
Bahçe Temizliği 
 
Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi çardak, sandalye ve masa silimi yapılır. Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (istenirse havuz temizliği). 
Siz de villanızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız kalite ve titizliğiyle ön plana çıkan istanbul villa temizliğinde öncü yeşil temizlikten bilgi almadan asla temizlik yaptırmayın.