Sultangazi Temizlik Şirketi

Sultangazi Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Sultangazi Temizlik Şirketi

Sultangazi Temizlik Şirketi

Sultangazi temizlik hizmetleri sayesinde evinizde, işyerinizde temizlik ile ilgili yaşayabileceğiniz sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Temizlik işlemlerinizde alana ve mobilyalara zarar vermeden en iyi işlemi yapmaktayız. Sultangazi Temizlik Hizmetleri alanında uzman ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Sizlerde temizlik hizmetlerimizden uygun fiyatla yararlanmak isterseniz Ravaş Temizlik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Temizlik Uzmanları

Ravaş Temizlik, Sultangazi Temizlik Hizmetleri olarak çalışan alanında uzman ekibimiz ile birçok hizmet dalında çalışmaktadır. Son teknoloji temizlik cihazlarını kullanan firmamız siz müşterilerimizin sorunlarını hızlı ve kolay bir şekilde çözmektedir. 

Sultangazi Ev Temizliği

Temizlik şirketleri seçiminde en önemli konu şüphesiz ki güvenliktir. Profesyonel temizlik şirketleri personellerine ekipman kullanımı, hijyen ve iletişim eğitimleri vermektedir. Güvenlik, kalite ve hijyen koşullarını sağlamak için çok sayıda temizlik şirketi arasından doğru firmayı seçmek son derece güç oluyor. Artık kolayı var, şimdi müşteri temsilcimizi arayıp bizlerden size en uygun olan hizmeti alınız.

Ev Temizliği
Fabrika Temizliği
Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Koltuk Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Halıfleks Temizliği
Cam Temizliği 
Dış Cephe Temizliği
Zemin Cilalama
Zemin Temizliği
Villa Temizliği
Okul Temizliği
Mağaza Temizlik Hizmetleri

Alanlarında da hizmet vermekteyiz.