Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Sefaköy Temizlik Şirketi

Temizlik problemlerinize çözümler sunan Sefaköy Temizlik Şirketi bir telefon uzağınızda. Modern teknolojinin sunmuş olduğu ekipmanları temizlik işlemleri sırasında kullanmaktayız. Sefaköy Temizlik Şirketi sizlere sunmuş olduğu hizmetler ile ev ve işyerlerinizde yaşadığınız tüm temizlik problemlerinin çözümü üretilmektedir. Temizlik çözümlerini uygun fiyata sunan firmamız Sefaköy ilçesinin tüm mahallelerine sabit servis ücreti ile hizmet vermektedir. İletişime geçmek için;

Sefaköy Temizlik Şirketi

Profesyonel Temizlik Hizmeti mi arıyorsunuz? Ravaş Temizlik Hizmetinizde… Tecrübeli ve işinde uzmanlaşmış ekibi ile temizlik problemlerinin çözümü çok kolay. Son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış olan temizlik ekipmanları, yapılarınızda yaşadığınız sorunları çözüme kavuşturuyor.

Sefaköy Ev Temizliği

Ev Temizliği; Öncelikli malzemelerimiz Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere dokuz farklı kimyasaldan oluşmaktadır fakat inatçı lekelere ve daha derin temizliğe karşı daha bir çok dezenfekte araç gereçleri kullanmaktayız. En kaliteli ev temizlik hizmetini almak için bizlere ulaşın.

Pendik Su Tamir Ustası

Tesisat onarım ve yapım işlemleri sırasında sorunların yaşanmaması için tamir ustası seçimine dikkat etmelisiniz. Bu işte belli bir tecrübeye sahip olmayan su tamir ustası sizlere daha büyük masraflar çıkarabilir. Özellikle kameralı robot su tesisat cihazlarına sahip olmayan ustalar onarım işlemlerini gerçekleştirirken tüm tesisatı kırıp o şekilde çalışmalarını gerçekleştirirler.

Sefaköy Ofis Temizliği

Temizlik problemlerini çözen bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eski yöntemleri bir kenara bırakarak gereksiz masraf çıkarmadan temizlik işlemlerini gerçekleştiren Sefaköy Temizlik Şirketi sizlere kesintisiz hizmetler sunarak en iyi çözümleri üretmektedir. Temizlik Hizmetinin ihtiyaç duyduğu tüm cihaz ve ekipmanlara sahip olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.