Sarıyer Temizlik Şirketi

Sarıyer Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Sarıyer Temizlik Şirketi

Sarıyer Temizlik Şirketi

Temizlik Hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen inatçı kirler olabilir. Sarıyer Temizlik Şirketi ile her türlü temizlik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Temizlik ile ilgili her alanda profesyonel hizmetler sunarak uygun fiyatlı temizlik hizmeti sağlamaktadır.  Verilen hizmeti kaliteli ve garantili bir şekilde sunanSarıyer Temizlik Şirketi ile çalışmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

Sarıyer Temizlik Hizmeti

Ravaş Temizlik alt yapısı olarak çalışan Sarıyer Temizlik Şirketi  alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Temizlik problemlerini son model temizlik cihazları ile 20-25 dakika gibi kısa bir sürede yeni gibi yapmaktayız. Temizlik Personelleri temizliğin gerekli bulduğu bölgelerin tespitini yaparak sizlere bir teklif sunacaktır. Eğer siz bu teklifi kabul ederseniz personellerimiz temizlik işlemlerine başlar. 

Sarıyer Temizlik Şirketi

Ev ve iş yerlerinizde yani temizliğin gerekli olduğu her alanda iyi bir temizlik ekibine ihtiyaç vardır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, gerçekten temizlik ve tertib ile dikkat çekmelidir. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek.

Ev Temizliği
Fabrika Temizliği
Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Koltuk Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Halıfleks Temizliği
Cam Temizliği 
Dış Cephe Temizliği
Zemin Cilalama
Zemin Temizliği
Villa Temizliği
Okul Temizliği
Mağaza Temizlik Hizmetleri alanında da hizmet vermektedir.