Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Şirketi

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Ravaş Temizlik Şirketi olarak Kağıthane bölgesinde de faaliyet göstermekteyiz. Ravaş Temizlik Şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için yenilikleri takip ediyoruz. Temizlik hizmetinde siz müşterilerimize ekstra maliyet çıkarmadan gelişen teknolojiyle alana uygun cihazları kullanıyoruz.

Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Bölgesinde yer alıyorsunuz ve bir temizlik şirketine mi ihtiyacınız var?  Birçok alanda uzman temizlik personellerimiz sorununuzu çözmek için sizleri bekliyor. Sıklıkla karşılaşılan sorunlar arasında yer alan inşaat sonrası temizlik işlemlerini yürüten firmamız inşaat kalıntıları şikayetlerine uygun fiyatlı çözümler üretmektedir. Kağıthane ilçesinin her mahallesine kesintisiz ve garantili hizmetler sunan KağıthaneTemizlik Şirketi olarak her türlü temizlik sorunlarınıza son teknoloji temizlik cihazları ile çözümler sunuyoruz. 

Kağıthane Villa Temizliği

Biz Ravaş Temizlikten Villa, Köşk ve Yalılar için temizlik hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz dilediğiniz zamanda temizlik malzemeleri ve makinaları hazır bir şekilde hızlıca hizmet verecektir. 

Kağıthane Okul Temizliği

Temizlik personellerinin kurumsal firmaların bünyesinde çalışması zaruridir. Okul idareleri ve deneyimsiz firmalar, temizlik personellerinin yetiştirilmesi ve iş güvenliği konusunda donanımsız olduğu gibi verilmesi gereken kimyasal eğitimleri, depolama, temizlik takip çizelgeleri ve raporlamaları, taşıma, acil durum prosedürleri ve diğer eğitimler konusunda da yetersizdir. Ravaş Temizlik Şirketi, geçmişteki deneyimleri ve bilgi birikimi ile kurumsal okul temizliği yapmaktadır.

Şimdi Kağıthanede de hizmetinizdeyiz.

Kağıthane Mağaza Temizlik Hizmetleri

Ravaş Temizlik Şirketimiz sizlere mağaza temizliği konusunda A'dan Z'ye hizmet sağlamaktadır. Cam temizliği, dış cephe temizliği, zemin temizliği, parke temizliği, eşya temizliği gibi diğer tüm mağaza temizliği hizmeti için gerekli olan tüm ekipman ve deneyimli personele sahip Ravaş Temizlik Şirketi, mağaza temizliği konusunda da hizmetinizdedir.

KağıthaneTemizlik Hizmeti olarak uygun temizlik hizmetleri fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biliyoruz ki sizin temizlik sorunlarınızı çözmek bizim işimiz.