Güngören Temizlik Şirketi

Güngören Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Güngören Temizlik Şirketi

Avrupa yakasında en aktif temizlik şirketi olan firmamız Ravaş Temizlik hizmetini düzenli programla servis birimi kurarak bugüne kadar gerçekleştirmiştir. Tam teçhizatlara sahip servis aracı bünyesinde son teknoloji temizlik cihazları bulunmaktadır. Güngören de bize ulaşıp temizlik hizmeti için servis isteyen tüm müşterilerimize teknolojik cihazlardan faydalanarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Güngören Temizlik Şirketi

Kırmadan su sızıntısının oluştuğu alanın bulunması sizler için çok önemli bir konudur. Kimse, hiç bir daire sahibi yada işyeri sahibi tadilat gerektirecek, yoğun moloz yığını olacak bir servis hizmeti istemez. Beşiktaş bölgesini düşündüğümüzde yapılar eski tesisatlara sahip oluşu nedeni ile kırma yapılması durumunda yapının tüm özelliği kaybolmaktadır. Örnek vermek gerekirse; Banyonuzda yapılan su kaçağı taramasında kaçak fayans altında veya duvar içindeki tesisat borusunda ise onu bulmak cihaz kullanılmazsa ciddi oranda bir fayans adedinin kırılması gerekmektedir. Belki banyonuzu şantiye alanına çevirecek bu tip yöntemler hem can sıkacı hemde ciddi bir maliyet doğuracağı gibi banyonun dekorunuda çok olumsuz etkileyecektir.

Güngören Zemin Cilalama

Zemin cilalama firması; mermer, pvc, epoksi, çini, mozaik her tür yüzeyde temizlik ve cila uygun makina ve ekipmanlarımız ile dünya standartlarında yapılmaktadır. Cilanın parlaklığı kadar bu parlaklığın kalıcılığı da önemli olup cila sonrası temizlikte sıradan kimyasallar ile cilayı bozmamak çok önemlidir. 

Güngören Temizlik Şirketi

Ravaş Temizlik olarak yıllardır bu işin içinde olan firmamız her zaman mutlu ve memnun referanslar bırakmıştır. Temizlik Hizmetlerinde yaşadığınız sorunlar için en iyi temizlik hizmetini arıyor iseniz Beylikdüzü Temizlik Şirketi her daim hizmetinizdedir.

Ev Temizliği
Fabrika Temizliği
Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Koltuk Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Halıfleks Temizliği
Cam Temizliği 
Dış Cephe Temizliği
Zemin Cilalama
Zemin Temizliği
Villa Temizliği
Okul Temizliği
Mağaza Temizlik Hizmetleri de vermekteyiz.