Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Eyüp Temizlik Şirketi

Temizlik problemlerinize akılcı çözümler sunan Eyüp Temizlik Şirketi İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermektedir. Eyüp Temizlik Şirketi yaşamınıza önem vermekte ve sizlere temiz bir ortam hazırlamakta. Eyüp Temizlik Şirketi kullanmış olduğu cihazlar ve uzman ekibi  ile sizlerin temizlik işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmaktadır.

Eyüp Temizlik Şirketi

Çalıştığımız veya ziyaret ettiğimiz mekânların temiz olması, insana değer veren bir ortamda bulunduğumuzun gerçek kanıtıdır. Böylesi ortamlarda çalışmak da ziyaret etmek de zevk verir, çalışma arzusunu ve verimliliği artırır, mekânla aramızda hoş bir bağ oluşturur. Çalışanlarınız kıymet bilen bir iş yerine layık olmak için samimiyetle işlerine yoğunlaşırken, müşterileriniz ve konuklarınız değerli bir kurumla iş birliği yapmaktan memnun olur.

Eyüp Temizlik Firması

Temizlik hizmeti kapsamında, beklenti, ihtiyaç ve gereklilikler doğrultusunda hizmet seviyesini belirliyoruz. Temizlik hizmetini, kullanılacak temizlik malzemesi özellikleri, sorumlu personel,  temizlik süresi ve periyodu gibi detaylı bilgilerin yer aldığı temizlik planına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini performans göstergeleri ile takip ediyoruz ve raporluyoruz.