Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Esenyurt Temizlik Şirketi

Temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere kesintisiz hizmetler sunan Ravaş Temizlik bir telefon uzağınızda. Esenyurt'un tüm mahallelerine sabit servis ücreti ile hizmet vermekteyiz. Her türlü temizlik hizmeti işlemlerinizi gereksiz masraf çıkarmadan profesyonel şekilde yapmaktayız. Temizlik alanında profesyonel ekibimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Modern teknoloji temizlik cihazlarını kullanan Esenyurt Ravaş Temizlik, gereksiz malzeme kullanımı yapmadan ve ek ücret talep etmeden temizlik işlemlerini en güzel şekilde gerçekleştirmektedir.

Esenyurt Koltuk Yıkama
Ravaş Temizlik, sundugu koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti sağlamakyız. Yıkadığımız koltuklarda temizlik garantimiz vardır. Koltuk yıkama fiyatları için müşteri temsilcilerimizi aramanız ve en doğru fiyatları öğrenmeniz önemlidir. 

Esenyurt Yerinde Halı Yıkama
Halı temizliği konusunda başvurulan yöntemler genelde halıyı düzenli aralıklarla silmek ya da her sene yıkamaktır. Fakat bu yöntemler halı içerisindeki kirlerin tamamıyla çıkmayıp sadece halının üst yüzeyinin temizlenmesini sağlar. Günümüzün teknoloji imkânları ile birlikte halıların temizlenmesi konusunda alanında uzman halı yıkama firmaları derinlemesine temizlik yaparak insanların sağlığını korumalarına önem sağlamıştır

Esenyurt Ofis Temizliği
İşyerinizdeki camların temizliği İSG'ne uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.
İhtiyacımız olan bütün malzeme firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
Ofisin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Esenyurt İnşaat Sonrası Temizlik
Ravaş Temizlik, İstanbul Avrupa yakasında her ilçeye en hızlı hizmeti vermektedir. İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti arayışınızda bir telefon uzağınızda olan Ravaş Temizlik her bölgeye sabit servis ücreti almaktadır.

Yapılan temizlik işlemlerinde  bilginiz dışında bir işlem yapılmaz. Bu yüzden iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız. Ayrıca istediğiniz temizlik işlemlerinde alanında profesyonel personelimiz sizlere bir teklif hazırlayıp onayladığınız takdirde işlem yapmaktadır.