Cam Temizliği

Cam Temizliği
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Cam Temizliği

Ravaş Temizlik iç alan temizliğinin yanında dış cephe, cam,çerçeve temizliği hizmeti vermektedir. Cam temizliği işinde çalışan personellerimiz yüksekte çalışabilir raporu almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Dış cephe cam temizliği temizlenecek binanın pozisyonuna göre aşağıdaki şekillerde temizlenir.

Ravaş Temizlik, dış cephe cam temizleme işlemlerinde kullanılan kimyasal ekipmanları birinci kalite kullanmaktayız. Yüzeye uygun kimyasallar ile cama zarar vermeden işimizi mükemmel bir şekilde bitiriyoruz.

Asma iskele ile dış cephe cam temizliği;
Dış cephe cam ve çerçeve temizliği yapılacak binanın çatısına monte edilen asma iskeleye bağlanan sepet içine personel biner, çelik halatlar yardımıyla binanın dışına sarkarak temizlik işlemlerini gerçekleştirirler. İş güvenliği tedbirleri gereği dış cephe cam temizliği yapan personelin emniyet kemeri kullanması zorunludur. Emniyet kemersiz kesinlikle cam temizleme işlemine izin verilmemektedir. Herhangi bir iş kazasına karşı alınan bu önlemde dış cephe cam silen personeli tutan halatlar binanın çatısında sağlam bir yere bağlanır. Bu sayede dış cephe cam temizliği esnasında rüzgar nedeniyle sallanan sepetten dengesini kaybedip düşse bile personel herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmaz. 

Fiyat bilgisi için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.