Beyoğlu Temizlik Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Temizlik işlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yürüten Beyoğlu Temizlik Şirketi  İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermektedir. 

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Temizlik işlerinde akılcı çözümler üreten Ravaş Temizlik sizlere ekstra maliyet çıkarmamaktadır. Son teknoloji cihazlar sayesinde inatçı kirlere nokta atışı tespit yapılır. 

Beyoğlu Temizlik Şirketi

Profesyonel temizlik cihazlarının yardımı ile inatçı lekelerde yaşanan sorunların giderilmesi artık çok kolay. Yeni cihazların kullanımına hakim olan  profesyonel ekibimiz son teknoloji cihaz yardımı hizmetini en iyi şekilde vermektedir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi


Profesyonel bir ekibe sahip olan Ravaş Temizlik, Beyoğlu ilçesinde de hizmet vermektedir. Beyoğlu Cam Temizliği Uzmanı Personellerimiz ile yapılarınızda hasara sebebiyet vermeden temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Cam Temizliği hizmetleri en uygun maliyet ile sunulmaktadır. Beyoğlu'nda Cam Temizliği hizmetini sunan personellerimiz için gerekli ekipman ve cihazların temini gerçekleşmiştir. Bu yüzden tüm temizlik işlemlerinizin gerçekleşmesi hızlı ve zahmetsizce gerçekleşecektir.

Ev Temizliği
Fabrika Temizliği
Ofis Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Koltuk Yıkama
Yerinde Halı Yıkama
Halıfleks Temizliği
Cam Temizliği 
Dış Cephe Temizliği
Zemin Cilalama
Zemin Temizliği
Villa Temizliği
Okul Temizliği
Mağaza Temizlik Hizmetleri ' de vermekteyiz.