Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi
  • İletişim:

    Telefon: 0(212) 639 13 48
    GSM : 0(531) 942 43 75

  • Adres:

    Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Nekaş İş Merkezi D:204 BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere kesintisiz hizmetler sunan Ravaş Temizlik bir telefon uzağınızda. Bahçelievler'nin tüm mahallelerine sabit servis ücreti ile hizmet vermekteyiz. Her türlü temizlik hizmeti işlemlerinizi gereksiz masraf çıkarmadan profesyonel şekilde yapmaktayız. Temizlik alanında profesyonel ekibimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Modern teknoloji temizlik cihazlarını kullanan Bahçelievler Ravaş Temizlik, gereksiz malzeme kullanımı yapmadan ve ek ücret talep etmeden temizlik işlemlerini en güzel şekilde gerçekleştirmektedir.

Bahçelievler Ev Temizliği
Ev temizliği işlemlerini gerçekleştiren Ravaş Temizlik Firması, profesyonel temizlik hizmetini en hızlı şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Ravaş Temizlik ekibimiz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Temizlik işlemini gerçekleştirirken kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde mobiyalarınıza asra zarar verilmemektedir.

Bahçelievler FabrikaTemizliği
Uygun fiyatlı temizlik hizmeti sunan Ravaş Temizlik Firması, profesyonel ekibi ile hizmetinizde. İstanbul Avrupa yakasında fabrika temizliği alanında tüm işlemlerinizi uzman personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. 

BahçelievlerOfis Temizliği
İşyerinizdeki camların temizliği İSG'ne uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.
İhtiyacımız olan bütün malzeme firmamız tarafından sağlanmaktadır.
Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
Ofisin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Bahçelievler İnşaat Sonrası Temizlik
Ravaş Temizlik, İstanbul Avrupa yakasında her ilçeye en hızlı hizmeti vermektedir. İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti arayışınızda bir telefon uzağınızda olan Ravaş Temizlik her bölgeye sabit servis ücreti almaktadır.

Yapılan temizlik işlemlerinde  bilginiz dışında bir işlem yapılmaz. Bu yüzden iş bitiminde sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız. Ayrıca istediğiniz temizlik işlemlerinde alanında profesyonel personelimiz sizlere bir teklif hazırlayıp onayladığınız takdirde işlem yapmaktadır.